Klausimai ir atsakymai apie riebalų nusiurbimą tiesiai iš plastikos chirurgo
Riebalų nusiurbimas yra viena iš dažniausiai atliekamų plastinės chirurgijos operacijų visame pasaulyje. Dėl savo populiarumo daug straipsnių apie plastikos chirurgijos operacija paskelbta internete ir spaudoje. Šiuose rašiniuose pateikiama informacija apie įvairių tipų estetinės kosmetikos procedūras; tačiau ne visas šias savybes parašo specialistai arba plastinės chirurgijos specialistai. Kaip tokia, dauguma informacijos, kuri gali būti rasta internete, pateikiama neteisingai; ypač jei jie buvo įsigyti iš abejotinų šaltinių.

Kadangi mes manome, kad informuotas pacientas yra tinkamas chirurginiam gydymui, mes nusprendėme pateikti daugiau teisingų faktų apie riebalų nusiurbimą klausimų ir atsakymų pavidale.

Prieš tai nors dar svarbu paminėti, kad liposakcija yra plastinės chirurgijos procedūra, atliekama norint keisti kūno kontūrus, pašalinant riebalų ląstelių perteklių, kurie yra atsparūs mitybai ir fiziniams pratimams. Liemens, klubų, sėdmenų, viršutinės ir apatinės nugaros dalies, šlaunų, šlaunų ir net smakro yra sritys, kurios gali būti pertvarkytos riebalų nusiurbimo pagalba.

Ši technika gali pasiūlyti nuostabių rezultatų, kai ji atliekama tinkamam paciento tipui. Kaip ir bet kokia kita chirurginė operacija, be didelės naudos, yra ir tam tikra rizika. Mes rekomenduojame pacientams priimti sprendimą remiantis jų įvertinimu ir kruopščiu operacijos privalumų ir galimų komplikacijų įsivertinimu.

Rizika priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant naudojamą metodiką (klasikinis riebalų nusiurbimas, lazerinis ar ultragarso pagalba), būtinas anestezijos tipas, kūno paviršiaus, kuris bus gydomas, kiekis riebalų išgauti paciento bendrą sveikatos būklę, taip pat plastikos chirurgo pasirinkimą. Tokiose situacijose svarbu būti kuo labiau informuotam ir nusiteikti realistiškiems operacijos lūkesčiams.

Čia yra keli atsakymai į klausimus apie riebalų nusiurbimą:

1. Ar vietoj dietos ir fizinių pratimų galima naudoti riebalų nusiurbimą?

Nors kai kurie žmonės linkę manyti, kad jie gali naudoti liposakciją kaip atsitiktinį svorio mažinimo būdą, iš tikrųjų dieta ir fizinis pratimas vis dar yra sveikiausia ir veiksmingiausia priemonė norint numesti svorį. Tai ypač pasakytina situacijose, kai pacientas nori atsikratyti daug svorio. Riebalų nusiurbimas nėra skirtas naudoti kaip svorio mažinimo metodas, nes jo pagrindinis tikslas yra keistų kūno kontūrus po to, kai pacientas išlaikė stabilų ir idealų svorį. Ši plastinės chirurgijos operacija leis jums atrodyti patrauklesnei, pašalinant riebalų perteklių tose srityse, kurios nėra įtakojamos fizinių pratimų, sporto, dietos ar bariacinės operacijos. Be abejonės, po operacijos po riebalų siurbimo prarasite keletą kilogramų. Deja, nutukusiam pacientui neįmanoma pasiekti normalaus svorio tiesiog siurbiant riebalus, nes ši intervencija naudojama tik kūnui kontūruoti ir pašalinti užsispyrusį riebalų perteklių probleminėse srityse, kuriose neįmanoma pritaikyti pratimų.

Subalansuota mityba ir protingas fizinio aktyvumo lygis padės išlaikyti riebalų nusiurbimo rezultatus ir gali juos netgi pagerinti laikui bėgant.

2. Ar riebalai grįžta po nusiurbimo operacijos?

Nors riebalū nusiurbimas pašalina riebalines ląsteles, jis nesuteikia nuolatinių rezultatų. Jūsų plastikos chirurgas, nepriklausomai nuo jo klinikinės patirties ar talento, negali pašalinti viso riebalinio audinio, esančio vietose, kur bus atliekama riebalų siurbimas. Po liposakcijos, suvartojant daugiau kalorijų nei galite deginti savo dienos fizine veikla, tai gali sukelti naujų riebalų kaupimąsi. Šis naujas riebalinio audinio augimas nebūtinai kaupiasi tose vietose, kur buvo atlikta operacija, bet jūs tikrai galite atgauti riebalų sankaupų kitose kūno srityse. Net jei jūs padidinsite svorį po riebalų nusiurbimo, pastebėsite, kad jūsų kūnas yra dar labiau proporcingas, nei buvo prieš procedūrą.

3. Ar operacija gali būti greitas nutukimo gydymo sprendimas?

Pašalinti didesnius riebalų kiekius riebalų nusiurbimo pagalba gali būti padaryta, tačiau tai kelia tam tikrą riziką. Atsakingas plastikos chirurgas atsisako atlikti liposakciją, jei jūsų tikslas yra drąstiškas svorio mažinimas. Riebalų nusiurbimas yra susijęs tik su poodiniais riebalais ir, kai kalbame apie nutukimą, nepamirškime, kad tai taip pat apima visceralinių riebalų kaupimąsi, kurių negalima pašalinti naudojant bet kokią esamą plastinės operacijos procedūrą.

Nutukę pacientai niekada neturėtų apsvarstyti, kaip naudoti liposakciją norint pasiekti normalaus svorio, nes tai gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Jei kas nors primygtinai reikalauja atlikti procedūrą, nepamirškite, kad pašalinus daugiau nei rekomenduojamą riebalų kiekį per vieną seansą, gali kilti gyvybei pavojingų komplikacijų. Nutukę pacientai, kurie nori darytis operaciją ir pagerinti vienos kūno dalies aspektus, turėtų žinoti, kad operacijos rezultatus galima išlaikyti tik turint sveiką ir subalansuotą gyvenimo būdą.

4. Ar riebalų išsiurbimas skirtas tik moterims?

Vyrai taip pat gali pasinaudoti riebalų išsiurbimu, tačiau yra gerai žinomas faktas, kad moterys labiau linkusios siurbti riebalus, nei vyrai. Riebalų sluoksnis vyrams yra labiau koncentruotas į pilvą ir krūtinę, o ne moterų, kurių riebaliniai audiniai kaupiasi aplink rankas ir šlaunis. Šis skirtingas modelis įpareigoja vyrus prašyti pilvo ar juosmens liposuction, taip pat krūtų liposakciją ginekomastijai ištaisyti. Riebalų nusiurbimas yra efektyvus būdas pagerinti pilvo kontūrą, ypač jei dirbate sporto salėje ir norite daugiau apibrėžto pilvo preso.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *